اعلان وسط المواضيع

Przetłumacz dowolny tekst lub znak za pomocą aparatu

Przetłumacz dowolny tekst lub znak za pomocą aparatu

Czy kiedykolwiek znalazłeś długi tekst w obcojęzycznej książce, albo w trakcie podróży po nowym kraju natrafiłeś na znak w obcym języku, przez co, aby go zrozumieć, musiałeś przepisywać całość do programu tłumaczącego w telefonie?

Jeżeli odpowiedziałeś tak, to wiedz, że znam ten ból – byłem w takich sytuacjach wielokrotnie, zwłaszcza przy nauce języka z książek zawierających długie zdania. Czułem się zobowiązany do przepisania tekstu do aplikacji tłumaczeniowej w telefonie, co zajmowało dużo czasu i wysiłku.


Co robi aplikacja tłumacząca z aparatu?


Zapytacie się mnie teraz o rozwiązanie, więc odpowiem, że z przepisywaniem koniec – wystarczy pobrać aplikację, to idealne rozwiązania które rozwiązało mój problem tłumaczenia długich tekstów czy znaków.

Aplikacja, o której dzisiaj porozmawiamy, to tłumacz korzystający z aparatu. Tak, dobrze słyszałeś, korzystamy z aparatu i nie potrzebujemy pisać nawet jednej litery. Aplikacja działa na wszystkich urządzeniach i jest całkowicie darmowa.

Jak działa aplikacja tłumacząca z aparatu?


Korzystanie z aplikacji jest bardzo proste. Wystarczy otworzyć aparat telefonu i zrobić zdjęcie tekstu, który chcesz przetłumaczyć. Następnie, aplikacja analizuje materiał, automatycznie przetwarza i tłumaczy tekst – co najważniejsze, zajmuje to jedynie kilka sekund. To cudowne rozwiązanie które eliminuje potrzebę wpisywania ręcznie tekstu przez wiele minut. Możesz teraz tłumaczyć bez pisania ani wysiłku.

Oczywiście, to nie jedyna aplikacja wyjaśniona na naszej stronie. Możesz także znaleźć tam inne aplikacje tłumaczeniowe, z których najważniejsze które ci polecam to:Funkcje aplikacji:


Aplikacja pochodzi od giganta Google, więc to wystarczy żeby pokazać, jaka jest ważna
✓ Możesz przetłumaczyć dowolny tekst prosto z aparatu
✓ Wspiera najbardziej znane języki świata, w tym arabski
✓ Interfejs aplikacji jest prosty i czytelny


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.translator.myapp

To tyle na dzisiaj, mam głęboką nadzieję, że temat się podobał Czekam na opinie i sugestie

إرسال تعليق

0 تعليقات